ColorWay | CW-5612 | Microfiber Car Universal Extra Dry
- Код товара: 453960
- EAN: 4823108616623
- MPN: CW-5612
7.38€
Без налога: 6.10€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 864 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Тип | Microfiber Car Universal Extra Dry |
| Producer product name | CW-5612 |
| Цвет товара | Gray |
| Материал | High quality double-layer microfiber |