Xiaomi Sport Water Bottle | 1 L
- Preces kods: 455018
- EAN: 6932554404086
- MPN: BHR9678GL
19.25€
Bez nodokļa: 15.91€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 96.00 mm |
| Gross height (mm) | 227.00 mm |
| Gross width (mm) | 84.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 944 pcs |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Net weight | 0.28 kg |
| Kapacitāte | 1 L |
| Producer product name | Sport Water Bottle |
| Materiāls | Tritan |