Xiaomi Sport Water Bottle | 1 L
- Код товара: 455018
- EAN: 6932554404086
- MPN: BHR9678GL
19.25€
Без налога: 15.91€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 96.00 мм |
| Gross height (mm) | 227.00 мм |
| Gross width (mm) | 84.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 944 шт. |
| Gross weight | 0.38 кг |
| Net weight | 0.28 кг |
| Емкость | 1 л |
| Producer product name | Sport Water Bottle |
| Материал | Tritan |