Digitus | Active USB 3.0 Extension Cable | DA-73107
- Preces kods: 455957
- EAN: 4016032457503
- MPN: DA-73107
60.19€
Bez nodokļa: 49.74€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 187.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 608 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Net weight | 0.84 kg |
| Producer product name | DA-73107 |
| Producer product family | Active USB 3.0 Extension Cable |
| Kabeļa garums | 20 m |