Digitus | Active USB 3.0 Extension Cable | DA-73107
- Код товара: 455957
- EAN: 4016032457503
- MPN: DA-73107
60.19€
Без налога: 49.74€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 187.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 190.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 608 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.04 кг |
| Net weight | 0.84 кг |
| Producer product name | DA-73107 |
| Producer product family | Active USB 3.0 Extension Cable |
| Длина кабеля | 20 м |