Digitus | USB 2.0 Repeater Cable | DA-73102
- Preces kods: 455958
- EAN: 4016032306467
- MPN: DA-73102
31.79€
Bez nodokļa: 26.27€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 442 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Net weight | 0.84 kg |
| Producer product name | DA-73102 |
| Producer product family | USB 2.0 Repeater Cable |
| Kabeļa garums | 20 m |