Digitus | USB 2.0 Repeater Cable | DA-73102
- Код товара: 455958
- EAN: 4016032306467
- MPN: DA-73102
31.79€
Без налога: 26.27€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 235.00 мм |
| Gross height (mm) | 95.00 мм |
| Gross width (mm) | 175.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 442 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.04 кг |
| Net weight | 0.84 кг |
| Producer product name | DA-73102 |
| Producer product family | USB 2.0 Repeater Cable |
| Длина кабеля | 20 м |