Digitus USB 2.0 Hub, 4-Port | DA-70217
- Preces kods: 455969
- EAN: 4016032306542
- MPN: DA-70217
4.94€
Bez nodokļa: 4.08€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 39.00 mm |
| Gross height (mm) | 11.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 25000 pcs |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Producer product name | DA-70217 |
| Producer product family | USB 2.0 Hub, 4-Port |