CSB Battery Battery 12V, 9Ah, AGM | UPS12460F2 | 460 W
- Preces kods: 456279
- EAN: 4772081010501
- MPN: UPS12460F2
24.44€
Bez nodokļa: 20.20€
| Ražotājs | CSB Battery |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 94 mm |
| Gross width (mm) | 64 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 59 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.0009024 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 2.5 kg |
| Palette Qty | 362 pcs |
| Gross weight | 2.76 kg |
| Net weight | 2.50 kg |
| Producer product name | UPS12460F2 |
| Producer product family | Battery 12V, 9Ah, AGM |
| Ietilpība | 460 W |