CSB Battery Battery 12V, 9Ah, AGM | UPS12460F2 | 460 W
- Код товара: 456279
- EAN: 4772081010501
- MPN: UPS12460F2
24.44€
Без налога: 20.20€
| Производитель | CSB Battery |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150 мм |
| Gross height (mm) | 94 мм |
| Gross width (mm) | 64 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 59 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.26 кг |
| Volume (m3) | 0.0009024 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 2.5 кг |
| Palette Qty | 362 шт. |
| Gross weight | 2.76 кг |
| Net weight | 2.50 кг |
| Producer product name | UPS12460F2 |
| Producer product family | Battery 12V, 9Ah, AGM |
| Вместимость | 460 Вт |