Goobay High Speed HDMI Cable with Ethernet | 0.5 m
- Preces kods: 456420
- EAN: 4040849611490
- MPN: 61149
1.09€
Bez nodokļa: 0.90€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 219.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 374 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer product family | High Speed HDMI Cable with Ethernet |
| Kabeļa garums | 0.5 m |