Goobay High Speed HDMI Cable with Ethernet | 0.5 m
- Код товара: 456420
- EAN: 4040849611490
- MPN: 61149
1.09€
Без налога: 0.90€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 219.00 мм |
| Gross height (mm) | 62.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 374 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Producer product family | High Speed HDMI Cable with Ethernet |
| Длина кабеля | 0.5 м |