AXAGON Multi port USB-C 5Gbps hub | HMC-8HLSA
- Preces kods: 457233
- EAN: 8595247907523
- MPN: HMC-8HLSA
43.92€
Bez nodokļa: 36.30€
| Ražotājs | AXAGON |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | HMC-8HLSA |
| Producer product family | Multi port USB-C 5Gbps hub |
| Gross depth (mm) | 179.00 mm |
| Gross height (mm) | 26.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 39.20 g |
| Plastic (No PET) | 9.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3375 pcs |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.09 kg |