AXAGON Multi port USB-C 5Gbps hub | HMC-8HLSA
- Код товара: 457233
- EAN: 8595247907523
- MPN: HMC-8HLSA
43.92€
Без налога: 36.30€
| Производитель | AXAGON |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | HMC-8HLSA |
| Producer product family | Multi port USB-C 5Gbps hub |
| Gross depth (mm) | 179.00 мм |
| Gross height (mm) | 26.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 39.20 гр. |
| Plastic (No PET) | 9.80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3375 шт. |
| Gross weight | 0.14 кг |
| Net weight | 0.09 кг |