AXAGON PCI-Express card with four external USB-A 5Gbps ports | PCEU-430RS
- Preces kods: 457253
- EAN: 8595247908582
- MPN: PCEU-430RS
12.28€
Bez nodokļa: 10.15€
| Ražotājs | AXAGON |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | PCEU-430RS |
| Producer product family | PCI-Express card with four external USB-A 5Gbps ports |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 23.20 g |
| Plastic (No PET) | 5.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4334 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.05 kg |