AXAGON PCI-Express card with four external USB-A 5Gbps ports | PCEU-430RS
- Код товара: 457253
- EAN: 8595247908582
- MPN: PCEU-430RS
12.28€
Без налога: 10.15€
| Производитель | AXAGON |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | PCEU-430RS |
| Producer product family | PCI-Express card with four external USB-A 5Gbps ports |
| Gross depth (mm) | 145.00 мм |
| Gross height (mm) | 25.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 23.20 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4334 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.05 кг |