Xiaomi Charging Combo (Type-A) EU, 33W
- Preces kods: 458651
- EAN: 6932554418366
- MPN: BHR9956EU
11.87€
Bez nodokļa: 9.81€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 28.00 mm |
| Gross height (mm) | 56.00 mm |
| Gross width (mm) | 47.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 12500 pcs |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Producer product name | Charging Combo (Type-A) EU, 33W |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | USB Type-A to USB Type-C cable |
| Produkta krāsa | White |