Xiaomi Charging Combo (Type-A) EU, 33W
- Код товара: 458651
- EAN: 6932554418366
- MPN: BHR9956EU
11.87€
Без налога: 9.81€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 28.00 мм |
| Gross height (mm) | 56.00 мм |
| Gross width (mm) | 47.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500 гр. |
| Plastic (No PET) | 1.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 12500 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Producer product name | Charging Combo (Type-A) EU, 33W |
| Аксессуары в комплекте | USB Type-A to USB Type-C cable |
| Цвет товара | White |