Camry | Portable mini radio | CR 1905 | Alarm function | Black
- Preces kods: 458845
- EAN: 5905575905550
- MPN: CR 1905
19.74€
Bez nodokļa: 16.31€
| Ražotājs | Camry |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4103 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Net weight | 0.12 kg |
| Modinātājsignāla funkcija | Yes |
| Aizmidzināšanas funkcija | Yes |
| Producer product name | CR 1905 |
| Producer product family | Portable mini radio |
| Produkta krāsa | Black |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| FM preset stations | 87.5-108 MHz |
| AM preset stations | 520-1710 kHz |
| Bluetooth | No |