Hair dryer BABYLISS D6555DE Air Power Pro | BABYLISS
- Preces kods: 459994
- EAN: 3030050191912
- MPN: D6555DE
97.59€
Bez nodokļa: 80.65€
| Ražotājs | BABYLISS |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1163.90 g |
| PET | 4.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.10 g |
| Tare weight (kg) | 1.25 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 91 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.04 kg |
| Net weight | 0.79 kg |
ACC Distribution Warranty
Lithuania
Tel: +370 (612) 90 637
Email: [email protected]
Website
ServiceNet
Lithuania
Tel: 8 700 555 95
Email: [email protected]
Website