Hair dryer BABYLISS D6555DE Air Power Pro | BABYLISS
- Код товара: 459994
- EAN: 3030050191912
- MPN: D6555DE
97.59€
Без налога: 80.65€
| Производитель | BABYLISS |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 320.00 мм |
| Gross width (mm) | 330.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1163.90 гр. |
| PET | 4.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 78.10 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.25 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 91 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.04 кг |
| Net weight | 0.79 кг |
ACC Distribution Warranty
Lithuania
Tel: +370 (612) 90 637
Email: [email protected]
Website
ServiceNet
Lithuania
Tel: 8 700 555 95
Email: [email protected]
Website