Fujifilm | Instax mini LiPlay | Lithium-ion | Matcha Green
- Preces kods: 460364
- EAN: 4547410539097
- MPN: 4547410539097
177.49€
Bez nodokļa: 146.69€
| Ražotājs | Fujifilm |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross width (mm) | 123.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 142.00 g |
| Plastic (No PET) | 36.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.178 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 162 pcs |
| Gross weight | 0.59 kg |
| Net weight | 0.414 kg |
| Producer product name | Instax mini LiPlay |
| Model | Instax mini LiPlay |
| Kameras tips | Instant camera |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium-ion |
| Produkta krāsa | Matcha Green |