Fujifilm | Instax mini LiPlay | Lithium-ion | Matcha Green
- Код товара: 460364
- EAN: 4547410539097
- MPN: 4547410539097
177.49€
Без налога: 146.69€
| Производитель | Fujifilm |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 185.00 мм |
| Gross height (mm) | 470.00 мм |
| Gross width (mm) | 123.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 142.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 36.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.178 кг |
| TI weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 162 шт. |
| Gross weight | 0.59 кг |
| Net weight | 0.414 кг |
| Producer product name | Instax mini LiPlay |
| Model | Instax mini LiPlay |
| Тип камеры | Instant camera |
| Технология батареи | Lithium-ion |
| Цвет товара | Matcha Green |