Floor stand | Mobility | Free Standing Single Monitor Stand | 24-85 "
- Preces kods: 461235
- EAN: 667380785882
- MPN: NLR-A011
196.52€
Bez nodokļa: 162.41€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 950 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross width (mm) | 490 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 2 kg |
| Volume (m3) | 0.060515 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 20 pcs |
| Gross weight | 14 kg |
| Net weight | 12 kg |
| Funkcijas | Mobility |
| Izvietošana | Floor stand |
| Screen size compatibility | 24-85 in |
| Produkta nosaukums | Free Standing Single Monitor Stand |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75x75, 450x660 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 450x660 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75x75 mm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 85 in |
| Produkta krāsa | Matte Black |