Huawei | FreeBuds SE 3 | Noise canceling
- Код товара: 461415
- EAN: 6942103140105
- MPN: 55037991
45.17€
Без налога: 37.33€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3527 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Другие особенности | Controls: Double-tap: Play/pause music, answer/end a call; Triple-tap: Play the next track |
| Producer product name | FreeBuds SE 3 |
| подавление шума | Yes |
| Net weight | 0.047 кг |
| Цвет | Beige |
| Встроенный микрофон | Yes |