Digitus 4K HDMI Switch, 3x1 | DS-55331 | Black
- Preces kods: 462072
- EAN: 4016032495529
- MPN: DS-55331
25.39€
Bez nodokļa: 20.98€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 179.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 123.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1744 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Net weight | 0.33 kg |
| Producer product family | 4K HDMI Switch, 3x1 |
| Producer product name | DS-55331 |
| Produkta krāsa | Black |