Digitus 4K HDMI Switch, 3x1 | DS-55331 | Black
- Код товара: 462072
- EAN: 4016032495529
- MPN: DS-55331
25.39€
Без налога: 20.98€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 179.00 мм |
| Gross height (mm) | 45.00 мм |
| Gross width (mm) | 123.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1744 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Gross weight | 0.53 кг |
| Net weight | 0.33 кг |
| Producer product family | 4K HDMI Switch, 3x1 |
| Producer product name | DS-55331 |
| Цвет товара | Black |