Easy Camp Family tent | Hamra 4 | 4 person(s) | Blue
- Preces kods: 462888
- EAN: 5709388144713
- MPN: 120494
276.68€
Bez nodokļa: 228.66€
| Ražotājs | Easy Camp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Produkta krāsa | Blue |
| Gross depth (mm) | 720.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Gross weight | 12.5 kg |
| Net weight | 12.00 kg |
| Guļvietu skaits | 4 persona(s) |
| Hydrostatic head | 3000 mm |
| Flysheet | WeatherGuard 3000, 190T polyester PU coated, PFC free water repellency, fire retardant |
| Inner tent | Breathable polyester |
| Tips | Tunnel |
| Groundsheet | Polyethylene |
| Producer product name | Hamra 4 |
| Producer product family | Family tent |
| Iepakojuma izmērs | 720 x 240 mm |