Easy Camp Family tent | Hamra 4 | 4 person(s) | Blue
- Код товара: 462888
- EAN: 5709388144713
- MPN: 120494
276.68€
Без налога: 228.66€
| Производитель | Easy Camp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Цвет товара | Blue |
| Gross depth (mm) | 720.00 мм |
| Gross height (mm) | 240.00 мм |
| Gross width (mm) | 240.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.5 кг |
| Gross weight | 12.5 кг |
| Net weight | 12.00 кг |
| Количество спальных мест | 4 человек |
| Hydrostatic head | 3000 мм |
| Flysheet | WeatherGuard 3000, 190T polyester PU coated, PFC free water repellency, fire retardant |
| Inner tent | Breathable polyester |
| Тип | Tunnel |
| Groundsheet | Polyethylene |
| Producer product name | Hamra 4 |
| Producer product family | Family tent |
| Размер корпуса | 720 x 240 мм |