Easy Camp Family tent | Hamra 5 | 5 person(s) | Blue
- Preces kods: 462889
- EAN: 5709388144720
- MPN: 120495
386.73€
Bez nodokļa: 319.61€
| Ražotājs | Easy Camp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 760.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.9 kg |
| Gross weight | 17.4 kg |
| Net weight | 16.50 kg |
| Produkta krāsa | Blue |
| Guļvietu skaits | 5 persona(s) |
| Flysheet | WeatherGuard 3000, 190T polyester PU coated, PFC free water repellency, fire retardant |
| Inner tent | Breathable polyester |
| Tips | Tunnel |
| Groundsheet | Polyethylene |
| Producer product name | Hamra 5 |
| Producer product family | Family tent |
| Iepakojuma izmērs | 760 x 300 mm |