Easy Camp Family tent | Hamra 5 | 5 person(s) | Blue
- Код товара: 462889
- EAN: 5709388144720
- MPN: 120495
386.73€
Без налога: 319.61€
| Производитель | Easy Camp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 760.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 720.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 180.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.9 кг |
| Gross weight | 17.4 кг |
| Net weight | 16.50 кг |
| Цвет товара | Blue |
| Количество спальных мест | 5 человек |
| Flysheet | WeatherGuard 3000, 190T polyester PU coated, PFC free water repellency, fire retardant |
| Inner tent | Breathable polyester |
| Тип | Tunnel |
| Groundsheet | Polyethylene |
| Producer product name | Hamra 5 |
| Producer product family | Family tent |
| Размер корпуса | 760 x 300 мм |