Easy Camp | Maple Chair | 100 kg
- Preces kods: 462896
- EAN: 5709388148926
- MPN: 420070
18.80€
Bez nodokļa: 15.54€
| Ražotājs | Easy Camp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 850.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross width (mm) | 850.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Volume (m3) | 0.38 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Palette Qty | 300 pcs |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Net weight | 0.95 kg |
| Citas funkcijas | Comfortable sitting position; Easy to inflate/deflate; Soft flocked sitting surface |
| Maksimālais kravas svars | 100 kg |
| Producer product name | Maple Chair |
| Produkta krāsa | Brown |
| Dimensijas (WxDxH) | 85 x 85 x 53 cm |