Easy Camp | Maple Chair | 100 kg
- Код товара: 462896
- EAN: 5709388148926
- MPN: 420070
18.80€
Без налога: 15.54€
| Производитель | Easy Camp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 850.00 мм |
| Gross height (mm) | 530.00 мм |
| Gross width (mm) | 850.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.38 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Palette Qty | 300 шт. |
| Gross weight | 1.15 кг |
| Net weight | 0.95 кг |
| Другие особенности | Comfortable sitting position; Easy to inflate/deflate; Soft flocked sitting surface |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Producer product name | Maple Chair |
| Цвет товара | Brown |
| Размеры (ШхГхВ) | 85 x 85 x 53 см |