Adler Portable cooler | AD 8092 | 40 L | 230 V
- Preces kods: 463892
- EAN: 5905575906380
- MPN: AD 8092
83.96€
Bez nodokļa: 69.39€
| Ražotājs | Adler |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross height (mm) | 430 mm |
| Gross width (mm) | 543 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2934.00 g |
| Plastic (No PET) | 66.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.0910611 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Gross weight | 10.90 kg |
| Net weight | 7.90 kg |
| Kapacitāte | 40 L |
| Producer product name | AD 8092 |
| Producer product family | Portable cooler |
| Citas funkcijas | Dual Functionality: Cooling: Maintains a temperature 16-20 C lower than the surrounding environment, Warming: Maintains a temperature 16-20 C higher than the surrounding environment. |
| Produkta krāsa | Black |
| Jauda | 40-65 W |
| Ieejas spriegums | 230 V |