Adler Portable cooler | AD 8092 | 40 L | 230 V
- Код товара: 463892
- EAN: 5905575906380
- MPN: AD 8092
83.96€
Без налога: 69.39€
| Производитель | Adler |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 390 мм |
| Gross height (mm) | 430 мм |
| Gross width (mm) | 543 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2934.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 66.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.00 кг |
| Volume (m3) | 0.0910611 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16 шт. |
| Gross weight | 10.90 кг |
| Net weight | 7.90 кг |
| Емкость | 40 л |
| Producer product name | AD 8092 |
| Producer product family | Portable cooler |
| Другие особенности | Dual Functionality: Cooling: Maintains a temperature 16-20 C lower than the surrounding environment, Warming: Maintains a temperature 16-20 C higher than the surrounding environment. |
| Цвет товара | Black |
| Мощность | 40-65 Вт |
| Входное напряжение | 230 В |