Xiaomi Pad 7/7 Pro Focus Keyboard (US English) | Keyboard and folio case | Black
- Preces kods: 464084
- EAN: 6941812703724
- MPN: BHR9500GL
167.10€
Bez nodokļa: 138.10€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1353 pcs |
| Gross weight | 0.74 kg |
| Net weight | 0.59 kg |
| Producer product name | Pad 7/7 Pro Focus Keyboard (US English) |
| Produkta krāsa | Black |
| Korpusa veids | Keyboard and folio case |