Xiaomi Pad 7/7 Pro Focus Keyboard (US English) | Keyboard and folio case | Black
- Код товара: 464084
- EAN: 6941812703724
- MPN: BHR9500GL
167.10€
Без налога: 138.10€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 270.00 мм |
| Gross width (mm) | 190.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 140.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1353 шт. |
| Gross weight | 0.74 кг |
| Net weight | 0.59 кг |
| Producer product name | Pad 7/7 Pro Focus Keyboard (US English) |
| Цвет товара | Black |
| Тип чехла | Keyboard and folio case |