Caso | 4 Stars Structured Bags 20x30 cm | 60 pcs
- Preces kods: 464105
- EAN: 4038437011210
- MPN: 01121
11.59€
Bez nodokļa: 9.58€
| Ražotājs | Caso |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 246.00 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1303 pcs |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Net weight | 0.61 kg |
| Citas funkcijas | Material thickness (μm): 150 |
| Producer product family | 4 Stars Structured Bags 20x30 cm |
| Tips | Vacuum bags |
| Materiāls | Made of food-safe, multi-layer material (PA/PE) |
| Skaits iepakojumā | 60 pcs |