Caso | 4 Stars Structured Bags 20x30 cm | 60 pcs
- Код товара: 464105
- EAN: 4038437011210
- MPN: 01121
11.59€
Без налога: 9.58€
| Производитель | Caso |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 246.00 мм |
| Gross height (mm) | 7.00 мм |
| Gross width (mm) | 385.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 12.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1303 шт. |
| Gross weight | 0.63 кг |
| Net weight | 0.61 кг |
| Другие особенности | Material thickness (μm): 150 |
| Producer product family | 4 Stars Structured Bags 20x30 cm |
| Тип | Vacuum bags |
| Материал | Made of food-safe, multi-layer material (PA/PE) |
| Количество в упаковке | 60 pcs |