Delonghi | Mini EcoDecalk Descaler | Capacity 0.1 L
- Preces kods: 464294
- EAN: 8004399329478
- MPN: DLSC101
5.02€
Bez nodokļa: 4.15€
| Ražotājs | Delonghi |
| Izcelsmes valsts | RO |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 157 mm |
| Gross width (mm) | 78 mm |
| Gross height (mm) | 12 mm |
| Volume (m3) | 0.000146952 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Palette Qty | 5879 pcs |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Producer product name | Mini EcoDecalk Descaler |
| Kapacitāte | 0.1 L |