Delonghi | Mini EcoDecalk Descaler | Capacity 0.1 L
- Код товара: 464294
- EAN: 8004399329478
- MPN: DLSC101
5.02€
Без налога: 4.15€
| Производитель | Delonghi |
| Страна происхождения | RO |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 157 мм |
| Gross width (mm) | 78 мм |
| Gross height (mm) | 12 мм |
| Volume (m3) | 0.000146952 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Palette Qty | 5879 шт. |
| Gross weight | 0.14 кг |
| Net weight | 0.13 кг |
| Producer product name | Mini EcoDecalk Descaler |
| Емкость | 0.1 л |