Dell DisplayPort 1.4 Cable, 1.8 m | CB325D | DisplayPort
- Preces kods: 464396
- EAN: 5397184964064
- MPN: 470-BDNL
13.81€
Bez nodokļa: 11.41€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1728 pcs |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product family | DisplayPort 1.4 Cable, 1.8 m |
| Producer product name | CB325D |
| Kabeļa tips | DisplayPort |