Dell DisplayPort 1.4 Cable, 1.8 m | CB325D | DisplayPort
- Код товара: 464396
- EAN: 5397184964064
- MPN: 470-BDNL
13.81€
Без налога: 11.41€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 60.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1728 шт. |
| Gross weight | 0.16 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Producer product family | DisplayPort 1.4 Cable, 1.8 m |
| Producer product name | CB325D |
| Тип кабеля | DisplayPort |