BLACK & DECKER | Rotary tool, 7.2V | BCRT8I-XJ
- Preces kods: 464795
- EAN: 5035048741412
- MPN: BCRT8I-XJ
36.00€
Bez nodokļa: 29.75€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 239.00 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross width (mm) | 121.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 1149 pcs |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Net weight | 0.52 kg |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | 36 |
| Producer product name | BCRT8I-XJ |
| Producer product family | Rotary tool, 7.2V |