BLACK & DECKER | Rotary tool, 7.2V | BCRT8I-XJ
- Код товара: 464795
- EAN: 5035048741412
- MPN: BCRT8I-XJ
36.00€
Без налога: 29.75€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 239.00 мм |
| Gross height (mm) | 52.00 мм |
| Gross width (mm) | 121.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 1149 шт. |
| Gross weight | 0.62 кг |
| Net weight | 0.52 кг |
| Аксессуары в комплекте | 36 |
| Producer product name | BCRT8I-XJ |
| Producer product family | Rotary tool, 7.2V |