BLACK & DECKER | Cordless Drill Driver | BCD001C1-QW | 18 V | 1.5 Ah | Lithium
- Preces kods: 464796
- EAN: 5035048695104
- MPN: BCD001C1-QW
51.86€
Bez nodokļa: 42.86€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 387 pcs |
| Gross weight | 1.67 kg |
| Net weight | 1.47 kg |
| Maksimālais griezes moments (smagas noslodzes režīmā) | 37 collas mārciņa |
| Producer product name | BCD001C1-QW |
| Producer product family | Cordless Drill Driver |
| Baterijas spriegums | 18 V |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium |
| Akumulatora kapacitāte | 1.5 ampērstunda |