BLACK & DECKER | Cordless Drill Driver | BCD001C1-QW | 18 V | 1.5 Ah | Lithium
- Код товара: 464796
- EAN: 5035048695104
- MPN: BCD001C1-QW
51.86€
Без налога: 42.86€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 290.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 220.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| TI weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 387 шт. |
| Gross weight | 1.67 кг |
| Net weight | 1.47 кг |
| Максимальный крутящий момент (жесткая среда) | 37 Н·м |
| Producer product name | BCD001C1-QW |
| Producer product family | Cordless Drill Driver |
| Напряжение батареи | 18 В |
| Технология батареи | Lithium |
| Емкость батареи | 1.5 А·ч |