BLACK & DECKER | Rotary Hammer | BEH710-QS | 710 W
- Код товара: 464799
- EAN: 5035048681268
- MPN: BEH710-QS
45.38€
Без налога: 37.50€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 263.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 240.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.28 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 342 шт. |
| Gross weight | 2.07 кг |
| Net weight | 1.79 кг |
| Другие особенности | Maximum speed: 2800/min |
| Producer product name | BEH710-QS |
| Producer product family | Rotary Hammer |
| Мощность | 710 Вт |