BLACK & DECKER | BEBLV260-QS
- Preces kods: 464801
- EAN: 5035048705124
- MPN: BEBLV260-QS
74.34€
Bez nodokļa: 61.44€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 570.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 23 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 6.30 kg |
| Net weight | 5.50 kg |
| Tips | Leaf Blower |
| Citas funkcijas | Power: 2600 W |
| Producer product name | BEBLV260-QS |