BLACK & DECKER | BEBLV260-QS
- Код товара: 464801
- EAN: 5035048705124
- MPN: BEBLV260-QS
74.34€
Без налога: 61.44€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 570.00 мм |
| Gross height (mm) | 320.00 мм |
| Gross width (mm) | 420.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.80 кг |
| Volume (m3) | 0.08 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 23 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 6.30 кг |
| Net weight | 5.50 кг |
| Тип | Leaf Blower |
| Другие особенности | Power: 2600 W |
| Producer product name | BEBLV260-QS |